GÜNÖP Üyeleri GÜSİAD ve GÜMÜP’ le Buluştu

GÜNÖP Üyeleri GÜSİAD ve GÜMÜP’ le Buluştu
Yayınlama: 12.03.2014
Düzenleme: 13.02.2024 21:20
2
A+
A-

GÜNÖP tarafından organize edilen kahvaltı programı YTÜ Hisarüstü tesislerinde gerçekleşti. Programın açılış konuşmasını yapan GÜNÖP Başkanı  Muhammet Ömür Çukutli ;” GÜNÖP olarak amacımız Gümüşhaneli daha çok öğrenciye ulaşmak ve oluşan enerjimizi Gümüşhanemiz için proje üreten sinerjiye çevirmektir. Bu bağlamda bir çok programlar yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Bu güzel birlikteliğimizde bizlere destek olan  başta ,GÜSİAD Başkanımız Prof. Dr. Kenan Aydın , GÜMÜP Kurucu Başkanı Yüksel Yalçın, GÜMÜP Başkanı Yüksel Hamzaoğlu olmak üzere herkese teşekkür ederiz. Ayrıca bu program için çalışan yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımada teşekkür ederim” dedi.

Kahvaltı programına ; GÜSİAD Başkanı Prof.Dr. Kenan Aydın, YTÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yusuf Ayvaz, GÜDEF Başkanı Tahsin Söğüt, GÜMÜP Başkanı Yüksel Hamzaoğlu, GÜSİAD Başkan vekili Muammer Beyaz, GÜSİAD Başkan Yardımcısı Yaşar Topçuoğlu, GÜMÜP Kurucu Başkanı Yüksel Yalçın, GİYAD Başkanı Serkan Kaya, Bağcılar Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Zafer Uçan,  GÜMÜP Yönetim kurulu üyeleri Tahsin Tekinırk, Davut Gündüz, Selahattin Uyar, Rıza Kesler, Hayrani Şahin, Mustafa Öztürk, GÜNÖP Kurucu Başkanı Çağlar Karamanlı, Sevdamız Gümüşhane Platformu Başkanı Selçuk Balta, Şair Güngör Celep ve çok sayıda GÜNÖP Üyesi katıldı.

GÜNÖP’e katkılarından ötürü, GÜSİAD Başkanı Kenan Aydın, GÜMÜP Başkanı Yüksel Hamzaoğlu ve GÜMÜP Kurucu Başkanı Yüksel Yalçın’a birer plaket takdim edildi.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.