Gümüp Güsiad-GÜ Zirvesinde

Gümüp Güsiad-GÜ Zirvesinde
Yayınlama: 29.01.2018
Düzenleme: 13.02.2024 20:56
15
A+
A-

Gümüp, Güsiad-Gümüşhane Üniversitesi zirvesinde kürsü aldı. Programın mihenk taşı pozisyonunda olan GÜMÜP Gümüşhane Üniversitesi ile Güsiad arasında yapılacak programlarda olacak. Programda söz alan başkan Hamzaoğlu şunları söyledi;

Doğrusu bu programı GÜMÜP olarak çok önemsiyoruz. Türkiyenin mühendis ve mimarlardan müteşekkil tek teknik STK sı olan GÜMÜP 800 leri bulan üye sayısı ile GÜSİAD ın 1. seviyede en organize gücüdür. Gümüp yönetim kurulu ve mühendislik komiteleri bu programda oluşacak çalışma komisyonlarının iş programlarını beklemektedirler. Ben inanıyorum ki, bu çalışmalarda bir sinerji patlaması olacaktır. Gelişimin tek yolu reel sektör ve üniversite işbirliğidir. Gümüp üyelerimiz mesleki birikimi ve deneyimleri ile reel sektörün dinamoları olabilecek potansiyele sahiptirler.
Sn. Güsiad Başkanı aynı zamanda Gümüp’ün kurucu başkanı olması sebebiyle bu kapsamdaki girişimlerde kurumsal yapılarımıda en verimli çalışma platformlarını kuracağını eminiz. Ayrıca, Gümüşhaneli akademisyenler platformu aynı zamanda hepimiz için bir fırsattır. Önümüzdeki günlerde GAP-Gümüşhaneli Akademisyenler Platformu Başkanımız aynı zamanda rektör  Sn.Cemal İbiş beyi yönetim kurulu olarak ziyaret edeceğiz.
Öte yandan Mayıs ayı içerisinde Güsiad heyeti ile birlikte Gümüp yönetiminden arkadaşlarla birlikte Gümüşhane Üniversitesine birlikte bir ziyaret planı yapmış bulunuyoruz.
Yine Güsiad bünyesinde oluşturulmuş Günöp ten kardeşlerimizi ise,  gelecekte yer alacakları bu kurullarda yetiştirmeye ve onların çalışmalarına destek vermeye çalışıyoruz. Ben eminim ki, 2018 Gümüp Güsiad ve Günöple birlikte üniversitemizden ortaya çıkacak sonuçların verimliliği açısından en verimli yıl olacaktır.
Programda pilaketi takdim edilmiş, Güsiad’a 20 yılı aşkın emek vermiş ve bugün Güsiad Onursal Başkanımız olan Prof.Dr.Kenan Aydın hocamız aynı zamanda Gümüp’ün danışma kurulu üyesi olması hasebiyle kendisini bu anlamlı ödül için   tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.
Şimdiden tüm kurumlarımıza hayırlı olsun. Tüm organizasyonlarımıza başarılar diliyoruz

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.