Şahin Köse GÜMÜP’ü Konuk Etti

Şahin Köse GÜMÜP’ü Konuk Etti
Yayınlama: 04.06.2012
1
A+
A-

 

Bağcılar Belediye başkan Yardımcısı Şahin köse GÜMÜP yönetimini konuk etti. Aynı zamanda GÜMÜP üyesi olan İnşaat mühendisi Şahin Köse, GÜMÜP heyetine kahvaltı programının ardından ilçede Belediyenin yapmış olduğu tesisleri gezdirdi.

Tacettin dergahından, 16 500 m2 lik engelli yaşam alanlarına, Mehmet Akif Ersoy un evinin birebir aynısının yapıldığı ve müze olarak hizmet verilen tesislere varıncaya kadar Bağcıların dünü bugünü hakkında bilgi verildiği program, üyelerin bağcılar turu ile sona erdi.

GÜMÜP Başkanı Yüksel Hamzaoğlu, ilk defa bu kadar büyüklükte bir Engelli yaşam Merkezi gördüklerini ifade etti.Ayrıca, 6500 m2 de hizmet veren belediye başkanlığı binası varken engelli yaşam merkezinin 16500 m2lik devasa bir tesiste olması belediyeciliğin nerden nereye geldiğini gösteriyor. Bunun yanında çocuk sağlığı merkezleri,bilgi evleri, okul binalarının bahçe duvarları ve peyzaj restorasyonları, cami bahçelerine okuma salonları hepsi çok güzel çalışmalar.Bayanların meslek edindirme kursları ve kurslarda imal edilenlerin satışa sunulduğu otantik pazar alanları projeleri örnek projelerdir.Şahsen ben bizim il ve ilçe belediye başkanlarımızında bu çalışmaları yerinde görmelerini arzu ederim dedi. Başkan Hamzaoğlu, Bağcılar Belediye Başkan yardımcısı Şahin Köseye teşekkür ederek, Gümüp toplantısına davet etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.