GİYAD&GÜMÜP Kahvaltı’da Buluştu!

GİYAD&GÜMÜP Kahvaltı’da Buluştu!
Yayınlama: 12.11.2012
1
A+
A-

 

Toplantıda GÜMÜP Başkanı Yüksel Hamzaoğlu,GÜMÜP Komisyon başkanlarının üyelik çalışmalarının süratle tamamlanması çağrısında bulundu. Bunun için sekretaryada ilave personel istihdamı ile iletişimin hızlandırılmasına gayret edileceğini bildirdi. Hamzaoğlu GÜMÜP ün geleneksel Kuruluş Yıldönümü program etkinliklerinin bu yıl Ocak Ayı içerisinde geniş katılımlı yapılacağını söyledi. GÜMÜP kahvaltılı programlarının aylık olarak devam edeceğini bir sonrakinin Eyüp’te yapılacağını söyledi. Ayrıca GÜSİAD’ın ilk programında proje yarışmasının son gündemini yaparak 4 aylık süreç için proje yarışmasını başlatacaklarını ifade etti.  Ayrıca GÜMÜP ve GİYAD’a çalışmalarına desteklerinden dolayı ŞEKAV Üyesi Vedat Ali Yılmaz’a teşekkür etti.

GÜMÜP Kurucu Başkanı ve GİYAD Başkanı Yüksel Yalçın ise, GÜMÜP ün oda seçimlerindeki başarılı çalışmalarının devam ettirilerek üye iletişim disiplinlini sağlayacaklarını, tahsis edilecek iletişim sekretaryasının GİYAD dernek merkezinden de verilecek destekle çok iyi yerlere geleceğine inanıyoruz dedi.Ayrıca GÜMÜP öğrenci iletişimininde GÜSİAD merkezinden sağlanacak destekle mezun olacakların da iletişimini GÜMÜP’le sağlanabileceğine dikkat çekti. Bunun yanında GÜMÜP’ün üretim sektörü gezilerine de ağırlık vermesi gerektiği ifade edildi.

GİYAD adına yapılan görüşülen konularda ise, Başkan Yalçın, evveliyatla derneğimizin yerinin alınmasında aramızda olan çok değerli arkadaşlarımız var katkı sağlayan herkese bir kez daha teşekkür ediyoruz.Derneğimiz sağlık alanında bilgilendirme ve seminerlerine, spor alanında gençlerimizle çalışmalarımız devam ediyor bunun yanında yardımlaşma ve dayanışma programları kapsamında yeni çalışmalarımız var, buradan üyelerimize duyurularımız olacaktır. GÜMÜP, GİYAD derneğimizde doğmuş bir oluşumdur.Derneğimizin çalışmalarında GÜMÜP’ün yeri bir başkadır. Doğru yoldayız, güzel çalışmalar yapıyoruz. Katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz, dedi.

Programda İnşaat Mühendisliği  Grup Komisyon başkanlığı adına söz alan Davut Gündüz ise, Bağcılar Belediyesi Kaymakamlık binası inşaat projesi için gelinen son süreçle ilgili bilgi verdi. Tekliflerin verildiğini ve kabul edildiğini ve Projenin hazırlık süreci aşamasında olduklarını Projenin onaylanması halinde GÜMÜP İnşaat Komisyonu olarak bu işin uygulanmasına talip olduklarını söyledi.

Programa, GÜMÜP yönetim kurulu üyeleri Hasan Pezük, Selim Kadakal, Tahsin Tekınırk, Rıza Kesler, Davut Gündüz, Serkan Kaya, Timur Şahin, Ersin Beyaz, Hayrani Şahin ve GİYAD Yönetim Kurulu Üyelerinden, Davut Ficil, İskender Harmancı, Reşat Sağırkaya, Necmettin Eryılmaz, Yavuz Ulutaş, Murat Kaya, Gürkan Yıldız, İsmail Oğur katıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.