Hamzaoğlu:GÜNÖP’e Mentör Desteği Vereceğiz

Hamzaoğlu:GÜNÖP’e Mentör Desteği Vereceğiz
Yayınlama: 19.01.2018
Düzenleme: 13.02.2024 21:25
3
A+
A-

Gümüp Başkanı Yüksel Hamzaoğlu, GÜNÖP-Gümüşhaneli Üniversiteli Öğrencilere mentör desteği sağlamak için değişik mühendislik branşındaki meslekdaşlarına çağrıda bulundu.
Meslekte 10 yılını geride bırakmış meslekdaşlarımızın üniversitelerde okuyan genç kardeşlerimizle paylaşacak birikimleri olduğuna şüphemiz yoktur. Bu sebeple bu kadar yıl tecrübeye sahip meslekdaşlarımız kendi mesleklerinde üniversitede okuyan hemşeri öğrencilerimizle iletişim kurarak onlara okul derslerinin yanında pratik tecrübelerini aktarmaları, iş yerlerine davet etmeleri kısacası onlara kılavuz rol modeli ile yardımcı olmalarını bekliyoruz. Bu görevi öğrencilerimizi mezun edene kadar da devam etmesi beklentimizi de ilave etmek istiytoruz.
Böylelikle, genç kuşaklarımızı yaşayarak uzun yıllara yayılmış sürede eğitmek yerine daha kısa sürede daha çok bilgiyi yaşayarak öğretme imkanı vermiş olacağız dedi.
Bu sebeple meslekdaşlarımızdan bu konuda yardımcı olacakların GÜMÜP sekreteryasına ya da direkt GÜNÖP ile iletişim kurmalarını beklediklerini ifade etti

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.