GÜMÜP Şerif Aygün’ü Konuk Etti

GÜMÜP Şerif Aygün’ü Konuk Etti
Yayınlama: 15.12.2012
Düzenleme: 13.02.2024 21:01
0
A+
A-

GÜMÜP,  icra kurulu üyesi ve yer bilimleri komisyon başkanı Hayrani Şahin’e ait  İstanbul Bahçelievler’deki Mühendislik Ofisinde Köse Belediye Başkanı Şerif Aygün’ü konuk etti.

Buluşmada, GÜMÜP Başkanı,Yüksel Hamzaoğlu, Kurucu Başkan Yüksel Yalçın, Genel Sekreter Serkan Kaya, İnşaat Komisyon Başkanı Soner Keleş, Makina Müh. Recai Alp,Orman Muh., İnşaat Muh Niyazi Şahin ve Yavuz Demir yer aldı.

Başkan Şerif Aygün Köse İlçesinde üzerinde çalıştıkları projelerini anlattı.Başkan Aygün;
Köse belediyemiz,  sınırlı finans kaynakları ile gayret ediyor.Kösenin gelişimi Köse’nin ilçemiz ve il dışındaki hemşerilerimizin desteği ile mümkün olacaktır. Şu anda öncelikli çalıştığımız projelerimizden bazıları ise, İrfan Can Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Yurdu, Kültür Merkezi, Otogar ve konaklamalı Hayvan Pazarı dır. Öğrenci Yurdumuz şu anda üzerinde çalıştığımız ve destek beklediğimiz projedir.Bu konuda Köse ilçemizden işadamımız Sn.Atilla Kesler beyin himayelerinde bu çalışmayı başlattık.İnşallah en kısa zamanda yol alacağız, kültür merkezimizin projesi konusunda GÜMÜP ten destek istiyoruz dedi.

Başkan Yüksel Hamzaoğlu, Gümüp olarak Köse Belediye Başkanımızın Kültür Merkezi Projesini çizeriz.Bunun dışında SODES ve DOKA kapsamında belirlenecek proje başlıklarında talepleri olursa arkadaşlarımızla projenin hazırlanması konusunda destek sağlayabilirz. Ayrıca Harşıt Platformunun başlattığı ve bizim de içinde olduğumuz fidan dikiminde bu yıl 1000 fidan dikimini Köse ilçemize yapma kararı almıştık.  Köse MYO dan  4 öğrencimize bu yaz İstanbulda 1 ay konaklamalı staj imkanı sağlayabiliriz. Ayrıca fidan dikimine gittiğimizde MYO da GÜMÜP lü ağabeyleri olarak öğrencilerimize bir panel yapabiliriz, dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.