GÜMÜP Yeni Yönetimi ilk programını gerçekleştirdi

Mart ayında GÜMÜP başkanlık görevini Hasan Pezük’ten devralan Dr. Bektaş Karakelle yeni yönetim kurulu, yürütme ve danışma kurulu üyeleriyle Florya Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldi.


GÜMÜP Genel sekreteri Ahmet Muhammed Yılmaz’ın açılış konuşmasını yaptığı toplantıda yeni üyelere birlik ve beraberliği vurgusu yaptı.


Toplantıya iştirak eden kurucu başkan ve aynı zamanda GÜSİAD Genel Başkanı Yüksel Yalçın ise her zaman GÜMÜP’ün yanında olduklarını ve desteklerini her zaman sürdüreceklerini söyledi.


Yine GÜMÜP Onursal Başkanı Yüksel Hamzaoğlu da GÜMÜP’ün memleket ve başarı odaklı çalışmalar gerçekleştirdiği görmenin mutluluğunu ifade etti.


GÜMÜP Başkanı Dr. Bektaş Karakelle de yaptığı konuşmasında vizyon ve misyonları ışığında tüm üyeleriyle birlik ve beraberliği kurarak en güzel projelere imza atacaklarını dile getirerek, yeni yönetim kurulu üyelerine ve katılımcılara teşekkür etti.


Selamlama konuşmaları sonrasında GÜMÜP’ün konuğu olan Kültür Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Barış Safran, “Dijitalleşmenin sanayi ve ticaretteki küresel etkileri” konulu sunum yaparak dijitalleşmenin tüm boyutlarını değerlendirdi.


Programa katılan ŞİDEF Başkanı Serkan Kaya’da GÜMÜP’ün aktivitelerini her zaman destekleyeceklerini ifade etti.


Konuşmaların sonunda Dr. Barış Safran’a hediye takdim edildi.


Programın sonunda GÜMÜP Genel Sekreteri Ahmet Muhammed Yılmaz GÜMÜP ailesine çalışmanın, başarının, azmin, memleket ve vatan için faydalı yapılabilecek her şeyin birlik ve beraberlikle olabileceğini dile getirerek tüm katılımcılara teşekkür etti.