Uluslararası Çok Yönlü Taşımacılık Hizmeti

Kara Taşımacılığı

Avrupa’nın en büyük ve modern araç filosuna sahip lojistik sağlayıcılarından biri olarak ABD Group, tüm Avrupa, Türkiye, Rusya, Ukrayna ve CIS ülkeleri arasında parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti vermektedir. ABD Group, teknolojiyi en üst seviyede tutmakta ve inovatif bakış açısıyla teknolojik altyapıya sürekli yatırım yapmaktadır.

Bize Ulaşın

Hava Taşımacılığı

ABD Group müşterilerinin her türlü taşımacılık talebine en ideal çözümü sunma ilkesini benimsemiştir. Bu bağlamda ABD Group akılcı lojistik çözümler üretmekte, hava ve deniz taşımacılık hizmetlerine aynı zamanda tamamlayıcı rol de tanımlamaktadır. Geniş acenta ağı, sahip olduğu lisans ve uluslararası üyelikleriyle ABD Group, hava& deniz taşımacılığında en kaliteli servisi sunmaktadır.

Bize Ulaşın

Ulusal Dağıtım

Lojistik sektörünün öncü firmalarından ABD Group, sahip olduğu şube ağı ve filosu sayesinde bulunduğu ülkelerde günlük bazda ulusal dağıtım yapmaktadır. ABD Group, müşterilerine özel çözümler üreterek tedarikçilerden üretim bantlarına proje taşımaları gerçekleştirmekte, ulusal dağıtım çerçevesinde müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılayabilmektedir.

Learn more

Çok Yönlü Uluslararası Taşımacılık
hizmetleri ABD Group ile hayat buluyor.

Neden ABD Group?

Fiyatlandırma

En uygun fiyat çözümleri ile maksimum güvenceli üstün taşımacılık hizmeti.

Planlama

Özel planlama birimi ile maksimum seviyede hızlı ve güvenli iş yönetimi.

Personel

Alanında deneyimli ve tecrübeli profesyonel ekip çalışması.

Ölçüm ve Analiz

Taşımacılık hizmetlerinde özel ölçüm ve analizler ile en kısa sürede teslimat.

Sorularınız mı var?
Hemen bizi arayın: +90 542 157 28 61


Çağrı merkezi numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Yoğunluk sebebiyle görüşme yapamazsanız İletişim bölümünden bize mesaj bırakmanız yeterli olacaktır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

WhatsApp Bize Ulaşın