Gümüşhane Tercüme Bürosu

Protranslate.net Gümüşhane tercüme bürosu online olarak hizmet veren bir platformdur. Haftanın her günü dilediğini an dilediğiniz yerden çeviri siparişi verebileceğiniz online platforma üye olmanız yeterlidir. Üyelik işlemleri oldukça hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

 

Üyelik işlemlerinin ardından dilediğiniz türde belgeyi sisteme yükleyerek tercüme siparişi verebilirsiniz. Tarayıcıdan geçirdiğiniz belgelerinizi dilediğiniz dosya formatında sisteme yükleyebilirsiniz. Tarayıcıdan geçirmeseniz bile belgenizin fotoğrafını çekerek sisteme yüklemeniz yeterli olacaktır. Akademik, hukuki, medikal, hukuki ve teknik her türlü belgenin tercümesini protranslate.net Gümüşhane tercüme bürosu ile yaptırabilirsiniz.

 

Tercüman ekibimiz pek çok testten geçirilmekte ve sonrasında göreve alınmaktadır. Her biri kendi alanlarında tecrübeli, uzman ve donanımlı olan tercüman ekibimiz yalnızca kendi alanlarındaki belgelerin çevirisine katılmaktadır. Kendi alanında terminolojik uzmanlığı bulunan çevirmen kadrosu, yalnızca uzman olduğu alandaki belgeler ile çalışarak ortaya daha kaliteli çeviriler çıkarmaktadır. Bu sayede protranslate.net Gümüşhane tercüme bürosu oldukça hızlı ve kaliteli çeviriler yapabilmektedir.

 

Tercümanlarımızın her biri günde 2.000 kelime çeviri yapabilmektedir. Ancak belgenizin çevirisi bir an önce size gerekli ise sipariş esnasında hızlı çeviri istediğinizi belirtebilirsiniz. Bu sayede çeviri ekibi için öncelikli olacaksınız.

 

Dilerseniz belgenizi noter onaylı ve apostil onaylı olarak da gönderebiliriz. Belgenizin yurtdışında da geçerli olabilmesi adına, yalnızca Türkçe’den diğer dillere çevrilen belgeler için kaymakamlıklar ve valilikler tarafından apostil onayı verilmektedir. Sipariş esnasında belirtmeniz halinde sizin için belgenizi noter ve apostil onaylı olarak gönderebiliriz.

 

Belgenizin çeviri işlemi tamamlandıktan sonra protranslate.net Gümüşhane tercüme bürosu kalite yönetim ekibi belgeyi teslim almaktadır. Belge üzerinde proofreading adı verilen kalite kontrol incelemesi yapılmaktadır. Bu aşamada belge üzerinde gerekli görülürse düzeltmeler yapılır, eksiklikler tamamlanır. Bu aşamayı da geçen belgeler artık teslimata hazır hale gelmektedir.

 

Teslimat aşaması iki farklı seçenek ile gerçekleşmektedir. Dilerseniz belgenizi ıslak imzalı bir şekilde kargo yoluyla teslim alabilirsiniz. Dilerseniz protranslate.net Gümüşhane tercüme bürosu platformu üzerinden online olarak da belgenizi teslim alabilirsiniz.

 

Protranslate.net Gümüşhane tercüme bürosu hakkında aklınıza takılan her soruyu haftanın her günü gece 02.00’a dek aktif olan canlı destek hattımız ile bize iletebilirsiniz.