GÜMÜP,Yürütme Kurulu Tamam

Gümüşhane Mühendis ve Mimarlar Platformu Yürütme Kurulu üyelerini belirledi.

GÜMÜP-Gümüşhane Mühendis&Mimarlar Platformu Mühendislik Komisyonları Yürütme Kurulları çalışmasını tamamladı. Her Komisyonun az 6 üyeden oluşturdukları listeler aynı zamanda her bir komisyonun icra kurulu olacak.Yapılan listelerin bir yıllık olacağını ifade eden başkan Hamzaoğlu, grup başkanları üye sayısına göre bu sayıları 10 a çıkarabilecek.Ancak 6 kişiden az olmayacak dedi.Amacımız her komisyonun kendi sahalarında faaliyetlerini artırmaları ve ekip arkadaşlarından daha da verimli programlar icra etmeleri olacaktır.2012 nin Ocak ayı 15 ne kadar her komisyon planlarını tamamlamalarını bekliyoruz.Bir yıllık çalışma planlarımız en geç 20 Ocakta sitemizde yayınlanacak ve meslekdaşlarımızla paylaşılacaktır dedi.

Hamzaoğlu, komisyonlarımızda bu dönem bayan arkadaşlarımızda görev aldılar.Bunu iyi bir gelişme olarak görüyoruz.Önümüzdeki dönemlerde bayan meslekdaşlarımızın daha da aktif olacağını düşünüyoruz. Seçilen yürütme kurulları 1 yıllık olacaktır.Her yıl bu listelerimiz yenilenecektir dedi.

Yürütme Kurulları şu şekilde oluşturuldu;

İnşaat Mühendisliği Komisyonu

1.Soner Keleş

2.Rıza Kesler

3.Tamer Demir

4.Davut Gündüz

5.Serkan Kaya

6.Fatih Karaca

Makina-Endüstri Komisyonu

1-Selim Kadakal

2-Ali Vasfi Eskicioğlu

3-Sefa Aslan

4-Gonca Tuncay

5-Mustafa Sünnetçi

6-Mehmet Aslan

7-Timur Şahin

 

Mimarlık Komisyonu

1.Turgay Yalçın

2.Ersin Beyaz

3.Kemalettin Yazıcı

4.Gül Yalçın

5.Nurullah Akan

6.Yunus Yalçın

7.Eren Yalçın

Elektirik-Elektronik Komisyonu

1.Hasan Pezük

2.Alay Ay

3.Ahmet Savaş

4.Sezgin Yazıcı

5.Sefanur Yıldırım Kaya

6.Ali Çelik

7.Kubilay Meral

Yer Bilimleri Mühendisliği Jeofizik-Jeodezi-Jeoloji(JEOX) Komisyonu Yürütme Kurulu

1.Hayrani ŞAHİN

2.Caner TURAN

3.Goktürk ARTUN

4.Kayahan KAYA

5.Pınar SAVAŞ

6.Celal Oğuz ESEN

7.Mutlu GÜRLER

8.Erdem ENÖN

 

Birgül Balta: Öğrenci Temsilcisi

Çevre Mühendisliği Yürütme Kurulu Üyeleri

1.Mikail Kömürcü

2.Arif Şahin

3.Mehmet Oğur

4.Banu Atasu

5.Arzu Pekin

6.İbrahim Akgül

Ramazan Mutlu: Öğrenci Temsilcisi

 

Ziraat-Gıda-Su Ürünleri Mühendisliği Komisyonu Yürütme Kurulu

1.Tahsin Tekinırk

2.Zafer Uçar

3.Özkan Kaya

4.Burcu Yılmaz

5.Oktay Yıldız

6.Müslüm Kaya

7.Mustafa Ulutaş