GÜMÜP, Esenyurt’ta Toplandı

Tüm komisyonların hazır bulunduğu toplantıda Meslek odası seçimlerinin değerlendirmesi yapıldı. GÜMÜP’ün İstanbul’da gerçekleşeşen oda seçimlerinde 8 oda için yönetim kurulu adayı verdiği seçimin içinde bizzat olduğunu söyleyen başkan Hamzaoğlu;” Seçimde gayret gösteren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. GÜMÜP her geçen gün dahada büyümektedir. Bunu oda seçimlerindede gördük. GÜMÜP bu seçimlere damgasını vurmuştur. Seçimlere gerek katılım olarak gerek maddi katkı sağlanmıştır. Kurucu başkan Yüksel Yalçın Kanal 9 da tüm oda başkan adaylarını konuk ederek adaylara tanıtım imkanı vermiştir. Önümüzdeki seçimlerde daha iyi rol alarak çalışmlarımzı sürdüreceğiz. Bunun için seçim komisyonu kuracağız” dedi.

GÜMÜP panel ve seminerlere devam edecek. Türkiye’de deprem gerçeğinin olduğunu vurgulayan kurucu başkan Yüksel Yalçın;” Türkiye’de bir deprem gerçeği var. İstanbul’da depreme ne kadar hazır, bu konunun bilinçlendirilmesi adına bizlere iş düşüyor. Bu bağlamda “İstanbul Depreme Hazır mı?” adlı bir panel düzenlemek istiyoruz. Bu konuda Jeo-x komisyonu başkanı Hayrani Şahin ve arkadaşları bir çalışma yapacak. Konunun uzmanı akademisyenler bunları bize anlatacak. Panel tarihi ilerleyen günlerde duyurulacak” dedi.

Komisyon başkan ve üyelerininde görüşleri alındıkdan sonra söz alan Başkan Hamzaoğlu,Toplantıya katılanlara ve mekan sahibi GÜMÜP Genel Sekreteri Serkan Kaya’ya kendilerini ağırladığından ötürü teşekkür etti.